Kia'nıza Ücretsiz Bakıyoruz.

Kia’nızı yetkili servislerimize getirin; fren sistemlerinden aydınlatma sistemlerine, aks-jant lastik performansından klima sistemlerine kadar güvenliğinizi ve konforunuzu etkileyebilecek tüm aksamlarınıza ücretsiz bakalım. Siz de Kia kullanmanın keyfini sürün...

Yetkili servislerimiz aracılığıyla ücretsiz yaptırabileceğiniz check-up ile Kia’nız servis uzmanlarımız tarafından tüm detaylarıyla incelenir. Ücretsiz Check-up kapsamında aracınızın kontrol ettiğimiz noktalarını görüntülemek için tıklayınız. Herhangi bir sorun tespit edilmediği durumlarda kısa süre içerisinde bilgilendirilir ve aracınızı teslim alabilirsiniz. Check-up sonucunda onarılması ya da değiştirilmesi gereken parçalar var ise öncelikle tarafınıza detaylı bilgilendirme yapılır ve onayınız sonrasında gerekli tüm işlemler tamamlanır. Üstelik Kia Fan Premium üyeliğinizi olması durumunda işlemlerinizde %30’a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

NOT: Ücretsiz check-up kapsamında yapılan işlemler araç alım-satımı için yapılan 2. El ekspertiz niteliği taşımamaktadır.